Wartościowe spędzanie czasu

We współczesnym świecie coraz większy nacisk kładzie się na wykształcenie i wszechstronny rozwój, które mają być gwarantem sukcesu w dorosłym życiu. Rodzice pragnący zapewnić swym dzieciom wszystko to, co najlepsze wręcz prześcigają się w wyszukiwaniu kolejnych zajęć dodatkowych dla swych pociech. Przedszkolaki uczestniczą więc w lekcjach języków obcych, zajęciach sportowych i artystycznych, a także są członkami wszelakich klubów. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdy zostaje zachwiana równowaga pomiędzy ilością czasu poświęconego na zdobywanie wiedzy i tego spędzanego na zabawie i wypoczynku. Wielu dorosłych zapomina, że dzieciństwo powinno być okresem, w którym mały człowiek nie tylko doświadcza ciągłej stymulacji i uczy się o otaczającym go świecie, ale też , lub przede wszystkim, czerpie przyjemność z jego badania i eksplorowania. Edukole stawia sobie za cel pokazanie rodzicom i dzieciom ciekawych sposobów na połączenie nauki z zabawą zachowaniem odpowiednich proporcji. Czas spędzony z nami nie będzie czasem straconym!

Nasz portal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych rodziców, którzy chcą wspierać swoje dzieci w ich ciągłym rozwoju, a jednocześnie pragną, aby ich pociechy mogły zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze. Edukole oferuje możliwość analizowania wyników osiąganych przez maluszki, a tym samym ciągłego monitorowania czynionych przez nie postępów. Ponadto zapewnia rozmaite gry, które stanowią uzupełnienie zadań rozwijających poszczególne percepcje. Z nami przedszkolaki kształtują i szlifują podstawowe umiejętności, a jednocześnie mają zapewnioną świetną rozrywkę. Chcemy bowiem, aby dzieci wkraczały w krainę nauki z przekonaniem, że rozpoczynają ciekawą i radosną przygodę w swoim życiu.

Korzystamy z programów edukacyjnych

Programy edukacyjne
Przy tworzeniu wszelkich ćwiczeń oraz testów zamieszczanych na naszym portalu korzystamy z narzędzi diagnostycznych stosowanych przez pedagogów i psychologów rozwojowych.

Współpracujemy z specjalistami

Współpracujemy z pedgaogami
Edukole oferuje szeroką gamę zadań przeprowadzonych w formie testów. Wzrok, słuch, orientacja i myślenie to cztery percepcje które możesz sprawdzić i ...