Współpraca ze specjalistami

Edukole oferuje szeroką gamę zadań przeprowadzonych w formie testów. Wzrok, słuch, orientacja i myślenie to cztery percepcje które możesz sprawdzić i obserwować jak rozwijają się u Twojego dziecka. Wszystkie proponowane przez nas zabawy i zadania powstają w oparciu o teorie dotyczące rozwoju psychofizycznego przedszkolaków, dzięki czemu są one  dostosowane do poziomu wiedzy i umiejętności  jakimi wykazują się dzieci w poszczególnych grupach wiekowych. Niezwykle istotną rolę w tym zakresie odgrywają współpracujący z nami pedagodzy, a także specjaliści z takich dziedzin jak psychologia rozwojowa czy logopedia. Ich wiedza i doświadczenie są nieodzowne na etapie określania zakresu materiału, jaki omawiany jest w danej grupie wiekowej oraz doboru konkretnych ćwiczeń. Kładą oni nacisk nie tylko na to, aby opracowane przez nich zadania były adekwatne do wieku, a tym samym do zdolności dzieci, ale również na to, by były one zróżnicowane. W rezultacie Edukole to skarbnica gier i zabaw pozwalających na rozwijanie wszystkich percepcji i umiejętności. Nasi eksperci wprowadzili klarowny podział całego materiału na kategorie, tak aby rodzice mogli łatwo zorientować się jaka percepcja bądź zdolność jest doskonalona podczas wykonywania określonego ćwiczenia.

Wartościowe spędzanie czasu

Wartościowe spędzanie czasu
We współczesnym świecie coraz większy nacisk kładzie się na wykształcenie i wszechstronny rozwój, które mają być gwarantem sukcesu w dorosłym życiu.

Współpracujemy z specjalistami

Współpracujemy z pedgaogami
Edukole oferuje szeroką gamę zadań przeprowadzonych w formie testów. Wzrok, słuch, orientacja i myślenie to cztery percepcje które możesz sprawdzić i ...