Post

Jak dbać o tornistry?

Każdego roku w marcu, południowe Chiny wchodzą w "południowe niebo". W tym momencie wilgotność powietrza jest bliska nasycenia, a ściany, a nawet ziemia będą "podlewać". Wszędzie jest mokra scena i wydaje się, że powietrze może wycisnąć wodę. Chyba każdy nie lubi takiego klimatu, bo zawsze, gdy uderza "powrót na południe", niektóre przedmioty są często wilgotne, a nawet spleśniałe... Dlatego należy zastosować odpowiednie środki przeciw wilgoci i pleśni, nawet w przypadku wysokiej klasy toreb skórzanych. Nie ma tu wyjątku. Jeśli nie zwracasz uwagi na konserwację, będziesz również stawiał czoła problemom z wilgocią i pleśnią.

Istnieje kilka tekstur niestandardowych skórzanych torebek dla dzieci do szkoły, głównie skóra bydlęca, skóra świńska, skóra owcza, skóra węża, skóra jaszczurki i inne materiały. Ogólnie rzecz biorąc, odpowiednie środowisko przechowywania dla skórzanych toreb jest między 45-55%RH. Zbyt wilgotne spowoduje pleśń i złuszczanie, a zbyt suche spowoduje utratę oryginalnego blasku skóry, a małe drobne linie będą rosły przez długi czas...Pozwól nam dostosować torby szkolne dla dzieci dzisiaj. Hunan Dandan Leather Co, Ltd. uczy cię kilku sztuczek, dzięki czemu możesz łatwo pozbyć się kłopotów.

1. Bądź czujny na wilgotne środowisko i staraj się zapobiegać kontaktowi z wodą.

Skóra dermalna najbardziej obawia się wilgoci i spleśnienia. Gdy spleśnieje, oznacza to, że tkanka korowa uległa zmianie. Dlatego należy w miarę możliwości zapobiegać kontaktowi z wodą.

2. Najprostszym sposobem jest użycie środka chroniącego przed wilgocią

Zasadniczo, niezależnie od tego, czy jest to torba skórzana, torba z tkaniny, czy torba wełniana, głównym punktem uwagi jest odporność na wilgoć. Istnieje wiele sposobów na zapobieganie wilgoci, najprostszą metodą jest zakup środka przeciwwilgociowego do ochrony.

3. Stosuj się do wentylacji wewnątrz pomieszczeń. Drzwi i okna powinny być szczelnie zamknięte w deszczowe dni i "powrócić na południe"

Zawsze zwracaj uwagę na utrzymanie wentylacji powietrza w pomieszczeniach. Najlepiej jest umieścić torbę w nudnym miejscu, a można ją wyjąć na słońce, aby ją przewietrzyć i pozwolić jej się przewietrzyć. Warto w ośmioczęściowym artykule OME producentów skór przypomnieć, że drzwi i okna powinny być szczelnie zamknięte w deszczowe dni i "Hui Nantian", aby zapobiec wpadnięciu skórzanych toreb do wilgotnego środowiska. Ponieważ wilgoć jest zabójcą wysokiej klasy toreb skórzanych, jest podatna na pleśń, gdy czas jest długi.

4. Punktualna konserwacja przy użyciu specjalnego oleju ochronnego

Skóra naturalna jest pod wpływem wiatru i słońca, zanieczyszczenia kurzem, deszczu itp, co spowoduje utwardzenie skóry i blaknięcie koloru. W celu utrzymania wyjątkowej skóry i koloru torby, w życiu codziennym, nie można punktualnie utrzymywać i dbać o torbę, taką jak stosowanie specjalnego oleju ochronnego odpowiedniego dla różnych skór, aby szorować i chronić torbę punktualnie. Ciepłe przypomnienie od producentów galanterii skórzanej OEM: Aby pokazać oryginalny styl wyrobów skórzanych, najlepiej jest użyć jego specjalnej maści!

5. Pyłoszczelna torba z tkaniny może być używana do zapobiegania kurzowi i wilgoci

Po użyciu torby, aby zapobiec kurzowi, pleśni lub deformacji, najlepiej jest przykryć skórzaną torbę pyłoszczelną torbą z tkaniny. Jeśli nie musisz używać torby przez jakiś czas, najlepiej jest wypchać torbę gazetą lub białym papierem bawełnianym, aż będzie pełna, aby zachować prototyp. W tym samym czasie, upewnij się, że torba jest w suchym stanie podczas przechowywania, a najlepiej jest umieścić go w miękkiej okładce z tkaniny, aby uniknąć pleśni z powodu wilgoci.

6. Codzienna ochrona przed wilgocią

Jeśli przypadkowo rozlejesz wodę na powierzchni pakietu podczas codziennego użytkowania lub przypadkowo zmoczysz się przez deszcz, musisz najpierw użyć suchej miękkiej szmatki, aby spokojnie wyczyścić powierzchnię pakietu. Wskazówki od producentów wyrobów skórzanych OEM: Zapobiegaj, aby torba nie zmieniła koloru na biały lub nie pozostawiła śladów przy użyciu zbyt dużej siły, i uważaj, aby nie porysować powierzchni torby paznokciami. Po wyszorowaniu i wyczyszczeniu, umieść torbę w dobrze wentylowanym miejscu i pozwól jej wyschnąć w naturalny sposób. Gdy suszarka do włosów wysuszy torbę, należy najpierw wysuszyć ją od strony skóry, aby uniknąć stwardnienia skóry. Po wyschnięciu skórzanej torby w cieniu, nałóż na nią roztwór do pielęgnacji skóry, aby zachować dobry połysk skóry.