Post

Czy istnieje jeden tornister, który jest odpowiedni dla każdego dziecka?

Nie ma dwóch takich samych dzieci - zwłaszcza pod względem wzrostu i postury, różnice między dziećmi w szkole podstawowej mogą być bardzo duże. Na szczęście ergobag to torba odpowiednia dla każdego dziecka.

Zbyt ciężki i niepraktyczny? Już nie

Czy pamiętasz czasy szkoły podstawowej? Dla wielu dzieci ich tornister był za duży, za ciężki i ciągnął za plecy. Bieganie czy zabawa z tornistrem nie wchodziły w grę! Niektóre dzieci miały problemy z kręgosłupem lub wyrosły z tornistrów, a innym już w drugiej klasie znudził się wzór księżniczki. Tak było w tamtych czasach, ale na szczęście wiele się od tego czasu zmieniło. Dziś możesz kupić swojemu dziecku tornister, który będzie mu długo pasował i który będzie mu się podobał do końca czwartej klasy.

Znalezienie odpowiedniego tornistra

Aby plecak był dobrze dopasowany, wiele punktów ma kluczowe znaczenie: Szelki powinny być przyjemnie wyściełane i umożliwiać wygodne noszenie dzieciom o różnym wzroście i rozmiarze. Pasek piersiowy powinien mieć nie tylko regulację wysokości, ale także szerokości. Modele posiadają te cechy: Pas piersiowy można powiększyć nawet o osiem centymetrów, tak aby dobrze pasował na każde dziecko.

Ważny jest również pas biodrowy: powinien on zapewniać przeniesienie większości ciężaru z pleców na bardziej stabilny obszar miednicy. Obwód może być regulowany i wynosi od 55 do 90 centymetrów, dzięki czemu można go dopasować do każdego dziecka.

Czy plecak szkolny może rosnąć?

Nie tylko pasy biodrowe i piersiowe są regulowane, ale nawet cały plecak będzie rósł razem z dzieckiem. Dlatego pozostanie on wiernym towarzyszem nawet po okresie wzrostu Twojego dziecka. Plecak Ergobag posiada ergonomicznie uformowaną aluminiową szynę, która dopasowuje się do pleców dziecka, a dzięki systemowi nośnemu z regulacją wysokości plecak może rosnąć od wysokości około 1 metra do 1,50 metra.

Ponadto tornister powinien być wygodny do noszenia o każdej porze roku: Zadbaliśmy więc o to, aby poduszki tylne były oddychające, aby dzieci nie pociły się niepotrzebnie, nawet w okresie letnim. W zimie plecak również dobrze się układa, nawet z grubą kurtką zimową nie jest zbyt ciasny.

Możesz również zmienić wzór!

Zanim zacznie się szkoła, Twoje dziecko uwielbia delfiny, ale wkrótce potem przestawia się na dinozaury, a w drugiej klasie jego nową rzeczą są jednorożce. Kto może się z tym pogodzić? Czy w takim razie powinieneś kupować nowy tornister za każdym razem? Nie ma mowy! Dlatego świetnie jest, jeśli możesz zmienić nie tylko rozmiar plecaka, ale także jego wygląd.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że plecak będzie pasował i podobał się dzieciom przez cały okres nauki w szkole podstawowej. Bez względu na to, jak bardzo urosną i jak często będzie się zmieniał ich gust i ulubione zwierzątko!