Post

Materiał, z którego wykonane są klamry tornistra

Klamry są często stosowane na bagażach, ubraniach, butach, kapeluszach i innych przedmiotach, i można je zobaczyć wszędzie w naszym codziennym życiu. Plecaki, torby na ramię, torby na aparaty cyfrowe, itp., których zwykle używamy, wszystkie mają klamry. Dlatego też, gdy dostosowujemy tornistry dla dzieci, konieczne jest zrozumienie użyteczności surowców klamry plecaka.

1. Klamra

Wykonana na zamówienie klamra do tornistrów dziecięcych składa się z klamry męskiej i klamry żeńskiej. Oba końce zszyte są taśmą. Długość taśmy dobierana jest w zależności od potrzeb. Jest ona zazwyczaj używana do mocowania ramion i talii. Kobiecy przycisk może być zaprojektowany zgodnie z planem klienta i upoważnieniem do planowania kolorowej etykiety lub LOGO, a także może wybrać galwanizację, druk jedwabny i kolorowe malowanie. Wybrane materiały są na ogół POM (polioksymetylen), PA, PC.

2. Przycisk hakowy

Ogólnie rzecz biorąc, klamry hakowe, klamry D, klamry prasowe, klamry dzienne, klamry kwadratowe i klamry drabinkowe są wspólnie nazywane klamrami hakowymi. Ogólnie rzecz biorąc, klamry hakowe i klamry D są używane razem. Klamry japońskie mają za zadanie regulować długość taśmy. Klamry drabinkowe są zwykle używane na końcu taśmy, odgrywają podstawową rolę mocującą. Klamra hakowa może być galwanizowana i sitodrukowa. Ogólnie rzecz biorąc, LOGO może być zaplanowane na klamrze drabinkowej. Informacja jest ogólnie POM, PA, PP.

3. Klamra linowa

Klamra liny może być wybrany w wielkości kalibru, pojedynczy otwór i podwójny otwór, nadaje się do różnych lin nylonowych i elastycznych lin. I może planować LOGO zgodnie z wymaganiami klienta. Jego dane są ogólnie PA, PP, PC, POM.

4. Dzień potrącenia

Ogólnie rzecz biorąc, klamry dzienne są używane na paskach naramiennych plecaków i toreb na ramię, aby dostosować długość taśmy. Aby zapobiec poślizgowi, wiele klamer dziennych jest planowanych z paskami w środku klamry, i są one w większości podobne w kształcie. Informacje są na ogół POM, PP, NY.

5. Klamra drabinkowa

Efektem klamry drabinkowej jest również skrócenie taśmy, która jest zwykle używana na końcu paska na ramię, aby dostosować dopasowanie plecaka. Informacje o klamrze drabinkowej są zazwyczaj PP, POM, NY.

6. Klamra sprzętowa

Podzielony na klamrę haka sprzętowego, klamrę dnia, kwadratową klamrę, łańcuch na klucze, łańcuch, ściągacz do zamka błyskawicznego itp. Surowcem jest generalnie POM.