Post

Kontrola koloru w dostosowaniu do potrzeb klienta

Aby poradzić sobie z tym problemem, obecną metodą jest zrobienie kilku kolejnych partii, aż do momentu, gdy samemu się przestanie. Oczywiście, dla producentów tornistrów przedszkolnych jest to wzrost kapitału. Oczywiście, czy jest jakieś jednorazowe formowanie i barwienie wykonane bardzo dobrze? Odpowiedź brzmi: tak. Prawdopodobieństwo sukcesu tylko raz jest stosunkowo małe. Ponieważ nawet najlepsza fabryka tkanin ma różnicę kolorów jest normalne. Jak kontrolować kolory przedszkola tornister niestandardowych producentów, w zasadzie wyżej wymieniona propozycja teraz dał odpowiedź.

Schoolbag dostosowanie jest pierwotnie do indywidualnych potrzeb. Połączenie różnych tkanin kolorowych może sprawić, że niestandardowe plecaki i torby mają różne efekty. Często klienci o wyższych wymaganiach będą mieli bardziej bezwzględne wymagania co do koloru podszewki tkaniny. Wtedy pojawia się pytanie, w jaki sposób możemy zapewnić, że kolor niestandardowych materiałów bagażowych może spełnić wymagania klientów? Odpowiedzią są barwniki. Tkaniny dostosowane do tornistrów szkolnych to głównie tkaniny poliestrowe i nylonowe. Główni sprzedawcy tkanin posiadają zapasy tkanin magazynowych o różnych teksturach i kolorach. W normalnych okolicznościach, kolory mogą być znalezione, aby być stosunkowo blisko do kolorów, ale mają wyższe wymagania dotyczące kolorów. Klienci mogą iść tylko do fabryki tkanin do przetwarzania i barwienia. To brzmi jak nie ma problemu, logika jest dość rozsądne. W praktyce często nie jest to takie proste. Przede wszystkim, będziemy rozumieć z krótkiej analizy procesu operacji barwienia. Jeśli chcesz dostosować barwniki kolorów, musisz najpierw tkać tkaniny, a następnie farbować go z białym szarej tkaniny. Przed barwienia, zrobić zlewkę i dać próbkę do gości, aby rozpoznać kolor, ale często ten krok będzie miał różnicę w kolorze z produktem, a następnie następnym krokiem będzie Zbiornik barwienia jest dostosowany do stosunku kolorów, a następnie barwniki są używane, a kolorowe tkaniny mogą wejść w proces szczotkowania i finalizacji. Po wszystkich procesach są zakończone, kolorowe tkaniny będą produkować produkty. Ogólnie rzecz biorąc, proces ten trwa kilka dni, aby być szybko, i trwa ponad pół miesiąca, aby być powoli.

Proces barwienia niestandardowych tkanin dla tornistrów został wprowadzony, a dopiero potem możemy przeanalizować, jak radzić sobie z trudnościami w manipulowaniu kolorami dla producentów bagażu. Pierwszym punktem jest to, że każde barwienie tkanin wymaga pewnej minimalnej ilości zamówienia, aby być dostosowanym, a minimum jest w zasadzie posiłkiem. Jeśli jest to 600D, najczęściej używana tkanina Oxford może również wymagać 1000 metrów. Jeśli te kwoty nie są dostępne dla niestandardowej ilości bagażu, zaleca się, aby bezpośrednio wybrać materiał produktu. Kolor można zobaczyć bezpośrednio, gdy czas jest krótki. Innymi słowy, ten niestandardowy materiał jest odpowiedni tylko dla klientów, którzy mają dużą ilość niestandardowego bagażu. Innym problemem jest to, że to, co widzisz, niekoniecznie jest tym, co dostajesz. Wszyscy wiemy, że ten sam rodzaj pigmentu pojawia się na różnych nośnikach (dane), a nie ten sam kolor, a każdy kolor ma swój własny. Istnieje wiele rodzajów kolorów (Pantone karty kolorów nie może wyrazić wszystkie kolory). Często konieczne jest użycie zlewki, aby dopasować kilka kolorów, które są blisko siebie podczas barwienia, a następnie farbować kilka kawałków materiału dla klientów do wyboru. Jednak różnica w surowcach barwiących i sam przebieg procesu sprawi, że tkanina farbowana z ustawionym stosunku kolorów stronniczy. kolor.