Post

Co zrobić, jeśli mój tornister jest poplamiony?

Kiedy używasz tornister dla dzieci niestandardowy torba płótno, przypadkowo dostać torbę brudne. Co powinieneś zrobić? Czy jest to ból głowy? Tutaj, torba szkolna dla dzieci niestandardowa Hunan Dandan Leather Co, Ltd. mówi nam kilka sposobów na usunięcie plam na torbie płóciennej:

1. Nie używaj wybielacza lub detergentu fluorescencyjnego.

2. Nie używaj pędzla, to uszkodzi torbę skóry.

3. Torebkę należy prać w zimnej wodzie.

4. Aby uniknąć blaknięcia torby z płótna, możesz dodać zimną wodę do soli lub białego octu podczas pierwszego czyszczenia torby z płótna, a następnie namoczyć torbę przez 20 minut.

Tornister dla dzieci niestandardowych producentów

Wspólne metody czyszczenia plam:

Plamy z soku: Dla świeżo zabarwionych plam z owoców, można posypać trochę soli, a następnie lekko zwilżyć wodą, a następnie namoczyć w patelni i wodzie, aby go wyczyścić. Nałóż kilka kropli octu, potrzyj rękami kilka razy, a następnie umyj wodą. Jeśli jest to tkanina z włókna syntetycznego na plamy z owoców, można umieścić go na chłonnej szmatki, a następnie zanurzyć go w bawełny i soku z cytryny.

Plama na długopisie: niewielka ilość pasty do zębów plus niewielka ilość papai i delikatnie pocierać. Jeśli pozostaną jakieś resztki, możesz je wyszorować alkoholem.

Plamy z atramentu: użyj ciepłej wody i 20% roztworu kwasu z proszku do prania, jeśli nie można go usunąć po praniu, dodaj 10% wody amoniakalnej. Pocierać delikatnie przegotowanym mlekiem.

Plamy z kosmetyków: najpierw użyj małej szczotki zanurzonej w niewielkiej ilości oleju, aby delikatnie szorować, następnie użyj czystego oleju, a potem umyj ciepłym roztworem detergentu. Silne plamy można najpierw namoczyć w oleju, następnie wyszorować, a potem spłukać ciepłym roztworem detergentu.

Plamy z szminki: Tak długo, jak jest poplamione plamy szminki, należy natychmiast szorować z niektórych wina tiulu, i dodać detergent do czyszczenia ciepłą wodą.

Plamy szminki: Użyj tępy nóż, aby wytrzeć szminki czyste, a następnie użyć płynu do szorowania do szorowania. Przed czyszczeniem można użyć gliceryny, aby zetrzeć silne plamy. W przypadku tkanin, które nie są prane wodą, użyj gąbki z rozpuszczalnikiem olejowym.

Lakier do paznokci: Zanurz gąbkę w acetonie, zetrzyj nowe plamy, a następnie wycieraj, aż plamy będą czyste.

Plamy po perfumach: świeże perfumy można natychmiast wyprać gorącą wodą. W przypadku suchych plam, wyszorować gliceryną, a następnie spłukać wodą.

Na koniec umyć torbę i wysuszyć. Kiedy jest nudny, musi być suszony w przewiewnym miejscu, a nie pod gorącym słońcem, co spowoduje uszkodzenie torby skóry. Należy zauważyć, że im więcej pasków, tym jaśniejsze torba płótno jest najlepsze czyszczenie na sucho, w przeciwnym razie będzie blaknąć.